O nás

Milí priatelia cestovania!

Preklikávaním v katalógu zájazdov na našej stránke sa vydávate na cestu do najúžasnejších oblastí našej planéty v takmer troch desiatkach krajín sveta. Pozýva vás na ňu cestovná kancelária MANGO TRAVEL. Jej vznik bol prirodzeným vyústením cestovateľských aktivít hŕstky nadšencov, pre ktorých sa spoznávanie sveta stalo príjemnou diagnózou. Nechajte sa infikovať, naše zájazdy sú na cestovateľskú závislosť účinným liekom.
Dobrodružné expedície CK MANGO TRAVEL smerujú do oblastí najväčších kultúrnych a prírodných kontrastov. Do krajín, ktorých národy ešte odolávajú neúprosnému valcu globalizácie a stretnutie s ich kultúrou a tradíciami je pre Európanov s otvorenými očami jedinečným zážitkom a fascinujúcou inšpiráciou. Magnetom sú pre nás taktiež magické scenérie v divokej prírode od rovníka po sibírsku tajgu, od saharskej pustatiny po končiare Himalájí.

Aj pre nás je kontakt so živou prírodou balzamom na dušu a adrenalínovým zážitkom zároveň a preto vás pozývame na stretnutie so žralokmi, orangutanmi, nosorožcami, žirafami, pandami, či maličkými tarsiérmi.
MANGO TRAVEL sa Vám snaží ponúknuť viac. Za viac nepovažujeme povrchnú honbu za počtom pečiatok v pase, hviezdičiek na fasáde hotela, či naškrobených obrusov v exkluzívnych reštauráciach. Ponúkame Vám viac navštívených miest, bohatší program, bližší kontakt, ozajstné poznanie, autentickejší zážitok.

MANGO TRAVEL je pružná expedičná úderka, nemá ambíciu stať sa “mlynčekom” na turistov. Dávame prednosť malým, akčným a súdržným expedičným tímom pred nemotornými 40-člennými skupinami.
Naše zájazdy sú určené všetkým ľuďom so sviežimi myšlienkami, tolerantným voči inakosti sveta, otvoreným novým zážitkom, pripraveným na nevyspytateľné situácie. Tým, ktorí doma nechajú predsudky a nezabudnú si zobrať poriadnu dávku dobrej nálady a chuti poznávať. Trasy zájazdov sú starostlivo vybrané tak, aby boli útokom na všetky zmysly. Veríme, že dni strávené s nami sa premenia na vaše nezabudnuteľné zážitky.

Teším sa na stretnutie.

Roman Veliačik
zakladateľ CK MANGO TRAVEL